2+kk na prodej v Praze, 58 m², Praha 8 - Libeň
2+kk PD8201
7150000.00
Společnost «MReality» exklusivně nabízí na prodej luxusní být 2+kk o velikosti 58,8m2, s balkonem, který se nachází v úplně nové rezidence Marina Boulevard, což je současti popularního projektu DOCK. Všechny pokoje je s výhledem na vodní hladinu.

Být se skládá z obyvaceho pokoje s kychynskym koutem (27.3 m2), prostornou ložnici (14.4 m2), vstupní haly (7.9 m2), balkón (7.5 m2), koupelna+ toaleta (4.0 m2), samostatné WC (2.0 m2).

Velkolepé prosklené plochy, francouzská okna, exkluzivní vstupní haly, světelné podhledy, výběr kvalitních povrchových materiálů a luxusní vybavení interiérů reflektující individuální potřeby každého majitele.

Být zároveň disponujé terasou či s jedinečným výhledem na vodní hladinu. Rezidence nabízí i dostatek podzemních parkovacích stání, kolárnu a mycí box, výtah v každém vchodě, stejně jako centrální recepci s obsluhou 24 hodin denně. Dům má také přímý vstup k vodnímu molu a přístavišti.

Lokalita nabídne veškerou občanskou vybavenost, kulturní scénu a divadla, restaurace, sportovní centra s kurty a skvělou dopravní dostupnost k metrů nebo tramvají.

Cena je 7 150 000 CZK.

Pro další informace nebo dohodnuti termíny prohlídky kontaktujte našeho makléře.


Plocha, m²: 58

Balkon/Lodžie: Ano

Parkovaní: Ano

Sklep: Ne

Click to order
Cart
Интересует
Total: 
Выше представлены варианты понравившихся вам квартир. Отправка этих данных помогает нам найти лучшее предложение для вас.
Имя, фамилия
Ваш действующий e-mail
Ваш номер телефона
Made on
Tilda