2+kk na prodej v Praze, 73 m², Praha 9 - Hrdlořezy
2+kk PD9201
7290000.00
"MReality" nabízí prodej luxusního bytu s balkonem s výhledem do dálky je umístěn ve 2. nadzemním podlaží domu s výtahem a garáží, který stojí na konci slepé ulice v moderním rezidenčním komplexu zasazeném do zeleně na pomezí Prahy 3 a Prahy 9.

Klidná lokalita leží v pěším dosahu široké nabídky služeb i zastávek MHD.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jídelnou, prosvětlený francouzskými okny, dále ložnici s posuvnými velkoplošnými dveřmi na balkon s pěkným výhledem, koupelnu (s vanou, umyvadlem, WC a otopným žebříkem), komoru a předsíň.

Součástí vybavení jsou dřevěné podlahy a okna, kuchyně značky Sykora a vestavěné skříně. K jednotce přísluší garážové stání.

V blízkosti funguje supermarket (200m), pošta (50m), mateřská (50m), základní (60m), umělecká (100m) i střední škola (200m), soukromá univerzita (250m) a několik sportovišť. Na procházku je možné vyrazit do Malešického lesa (400m) nebo na vrch Třešňovka (500m), kterým vede i cyklostezka. Tramvajové a autobusové linky zajišťují rychlé spojení ke všem linkám metra (například ke stanicím Vysočanská (20 min), Ládví (24 min) nebo Želivského (6 min).

Cena za nemovitost je 7 290 000 Kč.

V případě zajmu prosím kontaktujte našeho makléře.


Plocha, m²: 73

Balkon/Lodžie: Ano

Parkovaní: Ano

Sklep: Ne

Click to order
Cart
Интересует
Total: 
Выше представлены варианты понравившихся вам квартир. Отправка этих данных помогает нам найти лучшее предложение для вас.
Имя, фамилия
Ваш действующий e-mail
Ваш номер телефона
Made on
Tilda