Prodej bytu 1+1 30 m², Výchozí, Praha 4 - Podolí
1+1 PD4104
3550000.00
Investičně zajímavý byt 1+1 má celkovou výměru 30 m2, který se nachází v přízemí a 1NP cihlového domu v Praze 4 - Podolí. Byt je po rekonstrukci - Kuchyňská linka se spotřebiči, plynová varná deska, horkovzdušná trouba, koupelna se sprchou a WC, nové rozvody vody, rozvody elektřiny.

Výborná dopravní dostupnost - 6 min od zastávky MHD Podolská vodárna. Byt je v OV - možné financovat pomocí hypotečního úvěru.

Bytové jednotky představují ideální investiční příležitost, ať už za účelem vlastního bydlení či dlouhodobého pronájmu.

Pro aktivní sport i rekreaci mnoho Pražanů navštěvuje Plavecký stadion Podolí, Veslařský ostrov, tenisové dvorce či říční plovárnu Žluté lázně. Nachází se zde i velmi renomovaná nemocnice s porodnicí, velký areál České televize „Kavčí hory", či jeden z nejstarších kostelů v Praze, kostel sv. Michaela archanděla z roku 1222. Cyklostezka podél Vltavy od soutoku s Berounkou až do centra Prahy, stejně jako loděnice s velkým množstvím komorních kaváren a restaurací, představují příležitost k odpočinku a relaxaci. V rámci MHD je místní páteřní tramvajová trať vedena po pravém břehu Vltavy od Vyšehradu směrem do Braníku a Modřan. Ve stanicí Podolí – Dvorce mají svou konečnou stanici také autobusové linky. Skvělé dopravní spojení do centra a z centra je velkou výhodou této lokality.

Cena za nemovitost, včetně provize, včetně poplatků, včetně DPH, včetně právního servisu (k jednání).


Plocha, m²: 30

Parkovaní: Ne

Sklep: Ne

Balkon/Lodžie: Ne

Zahrádka: Ne

Click to order
Cart
Интересует
Total: 
Выше представлены варианты понравившихся вам квартир. Отправка этих данных помогает нам найти лучшее предложение для вас.
Имя, фамилия
Ваш действующий e-mail
Ваш номер телефона
Made on
Tilda