1+kk na prodej, 44,4 m², Praha 9 - Letňany
1+kk PD9102
3916368.00
4.patro, být orientován na východ, 1,8m² je balkon.

Bude realizována jako dvě samostatné budovy o šesti a deseti podlaží s podzemními garážovými halami. Celkem zde bude 175 bytů převážně ve všech standardních kategoriích 1+kk až 4+kk v energetické třídě B. Moderní vzhled a zajímavě řešené byty včetně balkonů, lodžií, rozsáhlých teras v desetipodlažní věži nebo předzahrádek, osloví všechny, kdo preferují moderní styl bydlení.

Letňany se stále více stávají oblíbenou lokalitou pro bydlení. V posledních letech se tato část Prahy rychle rozvíjí, obyvatelé této lokality zde nacházejí kombinaci přírody, občanské vybavenosti, a také skvělé dostupnosti nejen do centra.

V blízkosti a bezprostředním okolí Rezidence Veselská najdete celou řadu základních a mateřských škol, střední školu mediální grafiky a tisku a Česko – anglickou mezinárodní mateřskou školu Pink Crocodille School.

Nachází se zde také alternativní předškolní zařízení Klub Montessori a Klub Slunečnice, který vytváří prostor pro příjemné trávení volného času dětí i rodičů. Studio Motýlek, které je zařízené pro pobyt s dětmi. Je zde neveřejný bazén určený pro plavání dětí s rodiči, plavání dětí bez rodičů a plavání a cvičení těhotných.

V Letňanech se nachází zdravotní střediska, kde najdete ordinace praktických lékařů jak pro děti, tak pro dospělé. Jsou zde i odborná pracoviště jako zubní ordinace, imunologie, alergologie, neurologie, gynekologie, laboratoře a další. Najdete zde i lékárny.

První částka k úhradě je 906 637,00 Kč, celková cena je 3 916 368,00 Kč.Plocha, m²: 44,4

Parkovaní: Ano

Sklep: Ano

Balkon/Lodžie: Ano

Zahrádka: Ne

Kolaudace: 12/2019

Click to order
Cart
Интересует
Total: 
Выше представлены варианты понравившихся вам квартир. Отправка этих данных помогает нам найти лучшее предложение для вас.
Имя, фамилия
Ваш действующий e-mail
Ваш номер телефона
Made on
Tilda