Prodej bytu 2+1 42 m², Praha 3 - Žižkov
2+1 PD3201
4410000.00
MReality" nabízí na prodej velmi pěkný,slunný byt 2+1,o podlahové ploše 42 m2, ve 1. nadzemním podlaží činžovního domu, v ulici Buchovcova přímo u Dětského hřiště v pěší vzdálenosti od zastávky Vozovna Žižkov

Byt se nachází v udržovaném, čistém a klidném domě s výtahem.Je tedy vhodný i pro invalidy či méně pohyblivé osoby.

Dům a byt prošel před pár lety celkovou rekonstrukcí a je v celkově dobrém stavu. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou se zabudovanou varnou deskou a ledničkou a mrazákem.

Lokalita pražského Žižkova patří mezi oblíbené rezidenční oblasti především proto, že vyniká svou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Najdete, zde množství zajímavých kaváren, hospůdek a restaurací. Mimo jiné pro ty, kdo hledají možnost sportovního vyžití je zde Sportovní a rekreační areál Pražačka, který nabízí množství sportovních aktivit jako např. posilovna, bazén, tenisové a volejbalové kurty atd. a park Vítkov, odkud lze pozorovat nádherný výhled na pražské panorama. V docházkové vzdálenosti je zastávka tramvaje odkud se za pár minut dostanete do centra města (Václavské náměstí, Náměstí republiky, Hlavní nádraží).

Celková cena se slevou je 4 410 000,00 Kč.Plocha, m²: 42

Parkovaní: Ne

Sklep: Ano

Balkon/Lodžie: Ne

Click to order
Cart
Интересует
Total: 
Выше представлены варианты понравившихся вам квартир. Отправка этих данных помогает нам найти лучшее предложение для вас.
Имя, фамилия
Ваш действующий e-mail
Ваш номер телефона
Made on
Tilda