Prodej obchodního prostoru 246 m², Praha 5 - Smíchov
PDK501
Společnost «MReality» nabízí k prodeji zavedeného luxusního salónu MAKE YOUR CHARM v luxusním rezidenčním domě SACRE COEUR na Praze 5 - Smíchově, ulice Švédská, o ploše 246 m2.

Ten prostor je rozdělen do dvou pater ve velice populární novostavby z roku 2010.

V přízemí se nachází recepce s prodejním koutem a psím salónem směrem k ulici Holečkova o výměře 35 m2. Patro tvoří recepce se vstupem na terasu, 5 kadeřnických křesel, 3 mycí křesla, 2 místa na manikúra, 2 oddělená místa pro pedikúru, uzavřený prostor pro kosmetickou část, zázemí pro zaměstnance, kancelář o výměře 176 m2.

Prostor je vybaven kvalitním a na míru vyrobeným masivním nábytkem, vzduchotechnikou včetně aroma zařízení, herbicidními lampami, audiosystémem, videosystémem, alarmem, pokladním systémem, serverem, dvěma trezory, dvěma ohřívači ručníků, sušičkou, pračkou, myčkou, dvěma lednicemi, počítačem.

Kadeřnická část - 5 samostatných křesel, vysavač Haircraft Olymp, 3 mycí křesla. Kosmetická část - dermabraze 5v1, 2x ohřívač ručníků, sprchový kout. Pedikúra - 2 oddělené prostory, které zajišťují naprosté soukromí. Psí salón - 2x vana pro psy, 2x stůl s elektrickým zvedáním, 2x fén na úpravu srsti, 3 psí boudy, dezinfekční systém.
Bezbariérový vstup.

Info o ceně u RK! Pro více informací a možnost prohlídky kontaktujte makléře.Plocha, m²: 246

Zahrádka: Ano

Vybavení: Ano

Click to order
Cart
Интересует
Total: 
Выше представлены варианты понравившихся вам квартир. Отправка этих данных помогает нам найти лучшее предложение для вас.
Имя, фамилия
Ваш действующий e-mail
Ваш номер телефона
Made on
Tilda