Prodej bytu 3+kk 50 m² po rekonstrukci, Neklanova, Praha 2 - Vyšehrad

3+kk
5990000,00
6300000,00
Společnost "Mreality" Vám nabízí investiční a reprezentativní byt 3+кк o celkové rozloze 50m2 je situován v přizemí. Jednotka má vlastní prostranství před bytem o velikosti 30m2.
Také je možnost koupit sklep 4 m2.

Byt disponuje prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem, dvěma ložnici , koupelnou se sprchovým koutem a WC. Bytová jednotka je po kompletní rekonstrukci.

Byt je vhodný jak na investici, tak na vlastní bydlení.

Lokalita širšího centra Prahy zajištuje harmonické zázemí pro komfortní život v širším okruhu pražského centra s možnosti společenského i sportovního vyžití, výbornou dopravní dostupnosti a širokou občanskou vybaveností.

Dům Pod Vyšehradem je budova zasazená do prostředí klasických činžovních domů z počátku minulého století. Přestože je dům v blízkosti centra hlavního města a jedné z jeho historických dominant, nachází se v klidné ulici Neklanova. Lokalita je skvěle dostupná veřejnou hromadnou dopravou a plně občansky vybavená. V okolí jsou restaurace a bary, školy a školky, kulturní a sportovní centra, nemocnice.Možnosti volnočasových aktivit: V blízkém i širším okolí se nachází spousta zeleně a klidových zón, např. areál pověstmi opředeného Vyšehradu, sídla českých knížat, park Folimanka se stejnojmennou sportovní halou či Botanická zahrada Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. Víkendový relax zajistí Farmářské trhy na Náplavce v pěší vzdálenosti od domu. Sportovní vyžití nabídne Plavecký stadion Podolí či cyklostezka podél Vltavy.

Nemovitost je možné financovat hypotékou, s jejímž vyřízením Vám rád pomůže náš hypoteční specialista.

Přijďte se osobně přesvědčit o potenciálu této nemovitosti. Pokud Vás má nabídka zaujala nebo potřebujete doplnit jakékoli informace, neváhejte mě kontaktovat a včas si rezervovat termín v prohlídkovém dni. Těším se na viděnou.

+ 420 724 184848 (Whatsapp, Telegram, Viber)
ms@mrealestate.cz
Maxim Startsev

Část / Lokace: Praha 2

Plocha, m²: 50

Sklep: Ne

Balkon/Lodžie: Ne

Vybavení: Částečně

K nastěhování: ihned