3+kk - 6+kk na prodej v Praze, Praha 1 - Nové Město

3+kk - 6+kk
17995000,00
Objekt je situován v centru hlavního města Prahy v katastrálním území Nové Město, což je čtvrť, která byla zapsána na seznam kulturního dědictví UNESCO, je v podstatě kvalitní a velmi povedená rekonstrukce historického domu.

Lokalita v historickém centru Prahy dokonale splňuje nároky pro aktivní život v metropoli. Centrum Prahy skýtá nepřeberné množství zábavy. Bary, restaurace, kina, muzea i obchody jsou na dosah ruky. Během několika minut se dostanete na Náměstí Republiky či Václavské náměstí nebo Hlavní nádraží, jedny z tepen pražské městské dopravy. Budete-li chtít si odpočinout mimo město, není jednodušší cesty než cestovat vlakem například z Masarykova nádraží, které najdete přímo za rohem.

Pro nájemníky zde budou garážová stání pro automobily, dále moderní výtah pro všechna patra, větrání ve všech jednotkách pomocí čerstvého vzduchu, kdy se využije rekuperace tepla. Dvorní fasáda dostane zateplení, na všechna okna budou použity kombinace dvojskel a trojskel. Některé bytové jednotky budou dokonce klimatizovány.

V projektu se počítá s moderními francouzskými okny, prostornými balkony, vyhlídkovými terasami, odpočinkovou zahradou i garážemi, které budou z části podzemní. Bude vybudována nová recepce, díky níž se zvýší bezpečnost i pohodlí. Součástí bude i soukromé wellness, kam vás odveze moderní výtah. K dispozici bude sauna, posilovací stroje a mnoho dalších doplňků.


«MReality» nabízí na prodej byty:

Byt 3+kk o celkové ploše 115,7 m² . Podlahová plocha (vč. příček) 109,2m².
Sklepní kóje 3,1 m².
Možnost parkování.
Cena - 17 995 000 Kč.

Byt 4+kk o celkové ploše 329,4 m² . Podlahová plocha (vč. příček) 186,1 m².
Terasa 143,3 m².
Sklep 6,5 m².
Možnost parkování.
Cena - 38 256 000 Kč.

Byt 6+kk o celkové ploše 445,1 m² . Podlahová plocha (vč. příček) 295,3 m².
Terasa 143,3 m².
Sklep 6,5 + 3,1 m².
Možnost parkování.Cena - 55 315 000 Kč.


O další podrobnější informace nebo o prohlídku bytu kontaktujte realitního agenta. Případnou hypotéku Vám rádi zařídíme.Část / Lokace: Praha 1

Plocha, m²: 109,2 m² - 295,3 m²

Terasa: Ano

Sklep: Ano

Parkovaní: Ano

Click to order
CHCI PROHLÍDKU!
Total: 
Chcete-li vybrat datum prohlídky bytu a dohodnout se na všech podmínkách, napište své telefonní číslo níže. Náš makléř vám zavolá!
Made on
Tilda