Prodej bytu 2+1 55 m², Nitranská, Praha 3 - Vinohrady

nitranskacz
7300000,00
Společnost MReality Vám nabízí exkluzivně na prodej krásný byt 2+1 s příslušenstvím po rekonstrukci o celkové rozloze 55m² v přízemí renovovaného rohového secesního domu v ulici Nitranská.

Jednotka je vedena jako bytová i nebytová a sestává ze 7 místností a to ze vstupní předsíně z ulice Nitranská, 2 neprůchozí pokoje (22m² a 15m²) a zázemí - příprava na koupelnu s vířivkou vč. WC, samostatného WC, malé místnosti sloužící jako sklad a nakonec vstupní části k zázemí s možností instalace kuchyně.

Jednotku lze využít také jako byt 1+kk + obchodní prostory. Dále tato jednotka je jedinečnou v tom, že disponuje dvěma vstupy a to přímo z ulice Nitranská a druhým vstupem z chodby domu.

Po kompletní rekonstrukci (veškeré rozvody, instalace, stěny, příčky, stropy, podlahy, nové topení, elektřina, okna, vnější dveře, aj.). Dále provedena úprava dispozice pro nebytový prostor vč. 2x WC (zaměstnanci+zákazníci), úložné prostory. V předsíni jsou vybudované skladovací prostory které je možné využít také jako šatnu.

Aktuálně chybí vnitřní dveře vč. obložek, finální podlahy (broušení a lakování), obklady a dlažba + vybavení předměty - vířivka, 2xWC, kuchyňka.

Investiční rozpočet je stanoven v rozmezí 500 tisíc Kč dle uživatele, avšak je možné dohodnout jejich provedení s majitelem.

Možnost financování hypotečním úvěrem který Vám rádi zajistíme za nejlepších podmínek na trhu.

Máte-li zájem o prohlídku či více informací, neváhejte nás kontaktovat písemně nebo telefonicky.
+ 420 724 184848 (Whatsapp, Telegram, Viber)
ms@mrealestate.cz
Maxim Startsev

Plocha, m²: 55m²

Část / Lokace: Praha

Sklep: Ano

Click to order
Mám zájem
Total: 
Nahoře jsou byty, které se vám líbily. Odesílání dat pouze nám pomáhá najít tu nejlepší nabídku pro vás a vás nijak nezavazuje.
Vaše jméno
Váš e-mail
Telefonní číslo, na kterém vás můžeme kontaktovat