Pronájem bytu 1kk v Praze, Praha 3 - Žižkov

13900,00
Byt se nachází ve 4. patře domu s výtahem.

V nabízeném bytě je slunný pokoj situovaný na jih do ulice Štítného s kuchyňskou linkou s lednicí a se sklokeramickou varnou dvouplotýnkou. 
V prostorné koupelně je prosklený sprchový kout se zástěnou, umyvadlová skříňka se zrcadlem, WC, topný žebřík, el.bojler 100l. Na chodbě je šatní skříň. 

Vše je nové od podlah, elektroinstalace, omítek, obkladů a dlažeb, sanity (Ravak, Laufen, Grohe), nové vchodové dřevěné protipožární dveře, interierové dveře Sapeli. 

Topení je plynové etážové (kotel Vaillant pro patro) s měřením pro každý byt samostatně.

Je možné dodat do bytu novou pračku.

 Pro nájemníky a jejich hosty je k dispozici v domě stejného vlastníka nacházejícího se naproti přes ulici tzv. relax. zóna na střeše dvorního objektu (cca 200m2 zeleně - tráva s keři.. sprcha, WC) a po dohodě s majitelem během léta využívání střešního bazénu (6,6x4x1,7) se slanou předehřívanou vodou (mořská sůl, tepelné čerpadlo 29°C, protiproud pro plavání). 

Je dostupné parkovací stání - 2 000, - kč/ měsíčně  

Cena bytu je 13 900 kč domovní poplatky 580,-Kč/os./měsíc + záloha na vodu 500,-Kč/os./měsíc dle počtu osob v bytě + 2.000,-Kč /měs za energie (topení, elektřina bytu).
Kauce 25 000 kč
Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního najmu.
Nastěhování možné od 01.03.2023!

V blízkosti se nacházejí mateřské, základní a střední školy, vysoká škola a dětská hřiště.

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací nás neváhejte kontaktovat!

+420 724 184 878(Viber, Telegram, WhatsApp)Click to order
Интересует
Total: 
Выше представлены варианты понравившихся вам квартир. Отправка этих данных помогает нам найти лучшее предложение для вас.