Pronájem bytu v Praze, Praha 3 - Žižkov

14200,00
Dům prošel kompletní rekonstrukcí se zachováním prvků původní architektury, je umístěn na rohu ulic Štítného a Cimburkova o šesti nadzemních podlažích s novým prostorným výtahem. 

Byt je k nastěhování od 1.3.2023.
Cena bytu je 14.200,-Kč + paušálně domovní služby 530,-Kč/os/měs + záloha na vodné/stočné 500,-Kč/os/měs
Kauce 25 000 kč
Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního najmu.


V bytě je vestavná šatní skříň v chodbě bytu, nová kuchyňská linka s kombi lednicí, sklokeramická deska-dvouplotýnka. Vše je nové od podlah, elektroinstalace, omítek, obkladů a dlažeb, na patře je společná terasa pro sušení prádla a pro relax. 
Byt má vchodové dřevěné protipožární dveře, interierové dveře, dřevěnou koupelnovou umyvadlovou skříňku s umyvadlem Laufen. Topení je plynové, etážové s měřením pro každý byt samostatně (kotle Vaillant). Měření elektřiny - podružným elektroměrem, účtováno spolu s dodávkou tepla pololetně dle naměřené spotřeby a úhrady měsíční záloh.
Ohřev vody je zajištěn individuálně vlastním elektr. bojlerem 100 litrů Dražice.

Byt s originální cihlovou stěnou se skládá z pokoje cca 22m2 s kuchyňskou linkou se spotřebiči - vestavnou sklokeramickou varnou deskou, kombi lednicí.
Dále je v bytě chodba s vestavnou šatní skříní a přípojkou na pračku
Na vyžádání nájemce lze do bytu doplnit novou pračku, pokud nájemce nemá vlastní.
Pro nájemníky a jejich hosty je k dispozici v domě stejného vlastníka nacházejícího se naproti přes ulici tzv. relax. zóna na střeše dvorního objektu (cca 200m2 zeleně - tráva s keři.. sprcha, WC) a po dohodě s majitelem během léta využívání střešního bazénu (6,6x4x1,7) se slanou předehřívanou vodou (mořská sůl, tepelné čerpadlo 29°C, protiproud pro plavání).
Centrum města je v docházkové vzdálenosti cca 15 min. V blízkosti domu je všechno co budete potřebovat, potraviny, obchody park, škola, restaurace, pošta, poliklinika.
Dům se denně uklízí.
V případě zájmu o prohlídku nebo více informací nás neváhejte kontaktovat!
+420 724 184 878

Click to order
Интересует
Total: 
Выше представлены варианты понравившихся вам квартир. Отправка этих данных помогает нам найти лучшее предложение для вас.