Pronájem bytu 5+kk, 162 m² s terasou 60 m², Praha 3 - Žižkov

5+kk
50000,00
Společnost "MReality" nabízí k pronájmu velký apartmán typu 5+kk o celkové ploše 162 m² s terasou 60 m², který se nachází na ulici Malešická, Praha 3 - Žižkov v rezidenci Central Park Praha.

Byt se skládá z obyvácího pokoje s kuchyňským koutem, 4 ložnic, 3 koupelen s toalety, technické místnosti a rozlehlé terasy. Byt je zařízený jen kuchyní a vestavěnými skříněmi v celém bytě. K bytu také patří uzavřená dvojgaraž nadstandartné delky s uložným prostorem v podzemním parkingu komplexu.

Pro obyvatele Central Parku je k dispozici prostorný soukromý park o rozloze až 15 000 m², s dětským hřištěm, kavárna s rozvozem jídel do bytů, recepce, 24-hodinová ostraha s videokamerami a další služby. Vše vstupy do komplexu jsou pouze na bezpečnostní čipy. V okrese najdete restaurace, park Parukarka, poštu, zdravotní zařizení, nákupní centrum Flora, sportovní centrum s tennisovymi kurty, školy a školky.

Zastavka tramvají Nákladní nádraží Žižkov je jen 100 m od domu. 8 minut jízdy autem do centra města. Jedinečná příležitost pro luxusní bydlení v širším centru Prahy.


K pronájmu hned!


Cena: 50 000,-Kč + poplatky 10 000,-kč + elektřina se převadí na nájemce, cca 1000,-Kč.
(Za garáž a sklep se platí zvlášť 6000,-kč)
Kauce - 50 000,-Kč.
Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního najmu.


Pro více informací o nemovitosti nebo domluvení prohlídky prosím kontaktujte našeho makléře, rádi Vám pomůžeme!
+ 420 724 184848 (Whatsapp, Telegram, Viber)
ms@mrealestate.cz
Maxim Startsev

Část / Lokace: Praha 3

K nastěhování: hned

Plocha, m²: 162

Vybavení: Částečně

Terasa: Ano

Click to order
Интересует
Total: 
Выше представлены варианты понравившихся вам квартир. Отправка этих данных помогает нам найти лучшее предложение для вас.
Имя, фамилия
Ваш действующий e-mail
Ваш номер телефона
Made on
Tilda