Pronájem bytu 3+kk 90 m² (Podkrovní) Praha 2 - Vinohrady

3+kk
chodska
29000,00
Společnost "MReality" nabízí k pronájmu světlý byt 3+kk o celkové ploše 90m2 s terasou 100m2 v 5. patře cihlového domu s výtahem v ulici Chodská 32 na Praze 2 - Vinohrady.

K nastěhování ihned.

Byt se rozkládá ve dvou patrech, ve spodním patře se nachází vstupní chodba do bytu, kuchyň, obývací pokoj a samostatná toaleta. V horním patře se nachází dva pokoje se vstupy na terasu, koupelna s vanou a WC. Vybaven klimatizací.

Byt je kompletně vybavený nábytkem. Kočky a psi jsou vítáni.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost. V této lokalitě najdete nejen obchody a restaurace, ale také školy, školky, poštu, vinárny kavárny, bary, parky a mnoho dalšího. V okolí jsou tramvajové zastávky, autobus, metro. Je zde výborná dopravní dostupnost do centra Prahy i ostatních částí města.

Lokalita širšího centra Prahy zajištuje harmonické zázemí pro komfortní život v širším okruhu pražského centra s možnosti společenského i sportovního vyžití, výbornou dopravní dostupnosti a širokou občanskou vybaveností.

Lokalita je skvěle dostupná veřejnou hromadnou dopravou (tram.zastávka Šumavská) a plně občansky vybavená. V okolí jsou restaurace a bary, školy a školky, kulturní a sportovní centra, nemocnice. Možnosti volnočasových aktivit: v blízkém i širším okolí se nachází spousta zeleně a klidových zón, např. park Riegrovy sady a náměstí Míru.

Cena bytu měsíčně je 29000 kč + služby 7 000 kč  + plyn a elektřina bude přepsána na nájemníka.
Kauce ve výši 1 měsíčního najmu.
Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního najmu.

Pro více informací o nemovitosti nebo domluvení prohlídky prosím kontaktujte našeho makléře, rádi Vám pomůžeme!
Maxim Startsev +420 724 184 848 (WhatsApp, Viber, Telegram)

Část / Lokace: Praha 2

K nastěhování: ihned

Plocha, m²: 90

Vybavení: Ano

Parkovaní: Ne

Terasa: Ano