Pronájem rodinného domu v Roblínu

35000,00
Zrekonstruovaný dům v selském stylu se nachází v malebném krajině vedle Karlického údolí jen několik minut autem do Prahy. Spojení autobusem do Praha, - Zličín, Radotín, Černošice.


 Dům je částečně zařízen - kuchyně s třemi ložnicemi, 2 koupelnami, velkou samostatnou garáží (cca 50 m2) s vlastním sociálním zařízením a udržovanou zahradou o rozloze cca. 1325 m2.

V přízemí domu se nachází velká kuchyně i koupelna (sprcha, vana, WC), předsíň, obývací pokoj; ložnice a technická místnost.
1. patro zahrnuje 2 ložnice, společný prostor a jednu neurčenou místnost.

Na pozemku se nalézá několik staveb vhodných pro skladování, případně uložení věcí. Nemovitost je tak možné využít i k podnikání (např. truhlárna/kovovýroba).

Dům je vybaven kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči (el. trouba, lednice, mikrovlnná trouba, s mrazákem a myčka), kabeláži pro internetové / satelitní připojení, plynovým topením, v koupelně elektrické podlahové i plynové topení. V kuchyni možno využít kachlových kamen.

Domácí zvířata vítána.

V případě podnikání cena dohodou.


Cena domu je 35 000kč
Kauce 70 000 kč
Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního najmu.
Nastěhování možné ihned !

V blízkosti se nacházejí mateřské, základní a střední školy, vysoká škola a dětská hřiště.

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací nás neváhejte kontaktovat!

Click to order
Mám zájem
Total: 
Nahoře jsou byty, které se vám líbily. Odesílání dat pouze nám pomáhá najít tu nejlepší nabídku pro vás a vás nijak nezavazuje.
Vaše jméno
Váš e-mail
Telefonní číslo, na kterém vás můžeme kontaktovat