Blog o nemovitosti

Desítka nejlepších míst v Praze

Zajimavosti
Vítejte v Praze, městě, kde se spojuje historie, kultura a kulinářské umění. Užijte si na cestách vzrušující rozmanitost chutí a zážitků, které odrážejí multikulturalismus tohoto města. Praha není jen vepřové koleno a pivo.

1. Alma Prague : V Jirchářích 150/8, Nové Město, Praha 1

Začněte své kulinářské dobrodružství v Almě Praha, kde se moderní česká kuchyně snoubí s elegancí. Vychutnejte si pečlivě vybraná jídla z místních surovin.

Co si objednat: Vyzkoušejte pečená kachní prsa nebo jejich typický koktejl jako Nitro espresso martini pro skutečně nezapomenutelný večer.

2. Sia Restaurant: V Celnici 1034/6, Nové Město, Praha 1

Přeceňované místo, ale stále stojí za to navštívit kvůli zážitku. 3 patra, výhodná poloha v turistickém centru.

Co si objednat: Zkuste dim sum, kung pao, je tu vegetariánské menu.

3. Yamato Prague: U Kanálky 14, Praha 2

Jedná se o skrytý klenot nabízející skvělou japonskou kuchyni.

Co si objednat: Vyzkoušejte čerstvé sushi nebo horké nudle z mořských plodů pro skutečnou explozi chutí.

4. Mr. Hotdog Prague: Kamenická 24, Praha 7

Nejlepší street food v Praze! Nenechte si ujít příležitost ochutnat jejich hotdogy s různými omáčkami nebo klasické české klobásy v housce.

5. Burgerman Prague: M. Horákové 63, Praha 7

Máte rádi burgery? Pak jste na správném místě!

Co si objednat: Šťavnaté hamburgery: pikantní, vegetariánské, klasické s čedarem a cibulí, díky kterým se budete rádi vracet.

6. Slice Slice Baby: Dělnická 311/19, Praha 7

Ideální místo pro milovníky pizzy! Vyzkoušejte jejich tenké a křupavé pizzy s různými polevami, které zaručeně uspokojí váš apetit.

7. Pekarna Praktika: Sokolovská 6/85, Praha 8 - Karlín

Sladcí milenci, sejděte se! Zastavte se v Pekárně Praktika a ochutnejte jejich čerstvé domácí dezerty, jako je domácí citronový šnek s matcha omáčkou a chléb, na který budete dlouho vzpomínat.

8. Parlour Prague: Krakovská 15, Praha 1 - Nové Město

Skvělé místo pro koktejly a dobrou náladu! Uvolněte se a vychutnejte si jedinečné nápoje, které jsou vytvořeny na základě příběhu, který jim vyprávíte. Příběhy lásky, romantiky nebo zoufalství.

9. Bokovka: Dlouhá 729/37, Praha 1 - Staré Město

Hledáte nejlepší místo pro víno? Podívejte se na Bokovku, hlavní je neminout neznatelnou odbočku do oblouku. Ochutnejte jejich kvalitní vína v provizorním baru. K tomu si objednejte prkno s různými sýry a klobásami a autentická atmosféra doplní váš večer.

10. Vycep Korunni: Korunní 92, Praha 2 - Vinohrady

Přesto nechcete odjet bez české klasiky – smaženého vepřového, zelí a knedlíku! Vychutnejte si tuto kombinaci ve Výčepu Korunní a ochutnejte pravou českou kuchyni.

Druhá část je v přípravě - brzy na ni bude odkaz.

Cestování po Praze vám poskytne nejen jedinečné zážitky, ale také nezapomenutelné chuťové vzpomínky. Užijte si dobrodružství a nezapomeňte se o tato doporučení podělit se svými přáteli a budoucími cestovateli!