MReality

Zahájen předprodej rodinných domů


Společnost «MReality» nabízí v předprodeji celkem 16 domů v nové rezidenční čtvrti, která se nachází v klidné lokalitě Vysoký Újezd. Moderní domy ve Vysokém Újezdě naplní všechna očekávání i těch nejnáročnějších, kteří hledají domov na celý život a nechtějí se ničeho vzdávat.

Decentní architektura respektuje své klidné okolí. Unikátní poloha poblíž města je ideální pro všechny, kteří chtějí žít v kontaktu s přírodou a zároveň mít na dosah vymoženosti města.

Začátek prodeje 1-2Q roku 2021. Přednostní rezervaci domu je možné udělat do 01.06.2021.


Základní informace o domech
Dispozice
3+kk - 5+kk
Obytná plocha
od 85 m² do 140 m²
Lokalita
Vysoký Újezd
K nastěhování
Listopad 2024
Moderní domy ve Vysokém Újezdě naplní očekávání i těch nejnáročnějších, kteří hledají domov na celý život a nechtějí se ničeho vzdávat. Decentní architektura respektuje své klidné okolí a v minimalistickém duchu citlivě podtrhuje přirozené kouzlo venkova. Na první pohled je patrné, že přípravě stavby je věnována maximální péče. Unikátní poloha poblíž města je ideální pro všechny, kteří chtějí žít naplno a zároveň v kontaktu s přírodou.

Zarezervuj si dům!

Přednostní rezervaci je možné udělat do 01.06.2021
Zdravý domov v zeleni

Nová čtvrť nabídne bydlení ve standardu BREEAM, který zaručuje
zdravé prostředí pro Vás, pro sousedy projektu, a také pro přírodu.
Domy spoří o 32% energií víc, než vyžaduje stávající legislativa.

I když město, obchody a metro jsou na dosah v řádu minut, bydlení v nové čtvrti nabízí jedinečný benefit v podobě blízké přírody a klidného prostředí.
Další benefity
  • Mateřská škola v areálu
  • Dětské hřiště
  • Sprcha pro mytí kol či kočárků
  • Kolárna s kočárkárnou
  • Akumulace dešťových vod pro zalévání
  • Veřejný prostor s důrazem na zeleň
Kromě toho tady najdete fitness prvky nebo srub s restaurací. Na park plynule navazuje Kbelský lesopark, sídlo Ekocentra Prales – místa ekologického vzdělávání i komunitního setkávání. V rámci areálu bude dále realizován obchod s potravinami a školka.

Za vnitřními sporty, do kina i na rodinné nákupy se můžete vypravit do OC Letňany. Hlavní výhodou je blízkost přírody. Okolí nabízí řadu možností, kam vyrazit na kolo, brusle nebo procházku.

Máte zájem o více informací?

Kontaktujte nás!
Kontakty

Pracujeme pro vás každý den od 8:00 do 20:00. Zanechte žádost a specialista vás bude kontaktovat do 24 hodin.

Pokud nevíte, jak formulovat požadavek, můžete využít bezplatnou konzultaci. Pošlete nám všechny informace a my vám pomůžeme přijít na to.

Nemovitosti v Praze a ČR
SLUŽBY
Všechna práva vyhrazena. 2012–2021 ©