MReality

Nemovitosti v Itálii


V Itálii snadno najdete ubytování v prestižních světových letoviscích, na nejkrásnějších horských jezerech nebo mezi vinicemi. Rozpětí cen nemovitostí v Itálii je také široké – od dostupných až po nebetyčné. V každém případě jsou nemovitosti v Itálii (jak od developera, tak elitní nabídky majitelů) zajímavou a výnosnou investicí.

Vzhledem k tomu, že stále více klientů poptává nemovitosti v zahraničí, rozšířili jsme naši nabídku o nemovitosti v Itálii, která je jasným lídrem v prodeji nemovitostí v zahraničí.

Výhody investování v Itálii

neustále vysoká poptávka
pravidelný příjem
lokalita a klima
1+kk od 25 000 eur
Je výhodné investovat do nemovitostí v Itálii? Ano.
Investice do bytů v Itálii je samozřejmě zisková, protože může přinést dobrý pravidelný příjem, zejména pokud plánujete bydlení pronajímat.

Pro ty, kteří se ještě příliš neorientují v cenách bytů a vil po celé Itálii, je před výběrem domu lepší zjistit, jaké jsou přibližné náklady na metr čtvereční bydlení v různých regionech země.

Pro ty, kteří plánují investovat do dostupného bydlení, "Mreality" nabízí byty 1+kk a 2+kk v regionu Piemont s cenami od 25 000 do 50 000 eur.
cenově dostupné nemovitosti s rychlou návratností
nemovitost, o které každý sní
Region Piemont se nachází v severozápadní části Itálie, která je známá svými vinařskými produkty a lyžařskými středisky, ležící v severozápadní části Itálie. Nachází se na úpatí hor: na jedné straně se tyčí Apeniny a na druhé straně majestátní Alpy. Piemont je jedním ze tří nejznámějších regionů Itálie.

Na západě sousedí oblast s Francií, na severu se Švýcarskem a regionem Valle d'Aosta, východními sousedy jsou Emilia-Romagna a Lombardie a na jihu a jihovýchodě - Ligurie.

Nabídka Turin/2023

dobrá volba pro začínající investory


Piemont je nádherný po celý rok.
Oblast Piemontu je nazývána muzeem kvůli velkému množství míst, o která mají turisté z celého světa velký zájem.

V zimě v Piemontu teplota s výjimkou vysočiny jen zřídka klesne pod nulu, v létě se drží v průměru kolem 21 stupňů. Mírné klima poskytuje mimořádně pohodlné životní podmínky, prakticky zde nefouká silný vítr a dlouhotrvající deště, počasí v Piemontu je docela předvídatelné a jen zřídka se prudce mění.

Pro ty, kteří sní o častější návštěvě hlavního města módy, užívání si zelených parků a lahodné milánské kávy, nabízíme několik variant bytů na prodej.

Výhledy z těchto teras jsou inspirující!
MILAN
Výstavba pěti bytových jednotek s privátními terasami
v osmém patře budovy z 60. let 20. století s výtahem
To znamená, že si budete moci vychutnávat nádherné výhledy a soukromí, což je vždy vítaným bonusem.
Byt na prodej v Miláně také vyniká díky nedávné rekonstrukci podkroví. V rámci této obnovy byla vytvořena nová plochá a šikmá střecha, což dodává bytovým jednotkám jedinečný charakter. Dvojitý typ zastřešení byl navržen tak, aby se co nejvíce sloučil se stávající budovou a okolním prostředím, což vytváří harmonický celek.

Nemovitost se prodává a přědavá v první polovině 2024 kompletně zrekonstruovaná: plastová okna s tepelnou izolací a dvojitým zasklením, pancéřové dveře Dierre, špičkové porcelánové obklady, včetně balkonů, keramická sanita Azzurra, elektrický systém Bticino.

Přestože se můžete těšit na soukromí a klid, nejste daleko od centra města. Jízda do centra Milána trvá pouze 16 minut - snadný přístup ke všem oblíbeným restauracím, obchodům a kulturním památkám.
Co se týká samotných bytových jednotek: BYTOVÁ ŘEŠENÍ JSOU K DISPOZICI na stejném patře:

 • č. 3 a 4 je dvoupokojové byty, každý o velikosti cca 53 m2, cena je 299 000 €
 • č. 1 a 5 je třípokojové byty cca 87 m2 a 82m2, cena je 499 000 €
 • č. 2 je větší třípokojový byt cca 89 m2, cena je 531 000 €

Tyto terasy jsou ideální pro relaxaci, grilování nebo dokonce venkovní večeře s výhledem na krásné okolí.

  Tento byt v Miláně je dokonalou kombinací moderního bydlení, elegantní architektury a praktické polohy. Nezapomeňte se na nás obrátit, pokud máte zájem. Toto může být váš nový domov, kterým jste vždy snili!

  Máte zájem?

  Kontaktujte nás!
  Kontakty

  Pracujeme pro vás každý den od 9:00 do 19:00. Zanechte žádost a specialista vás bude kontaktovat do 24 hodin.

  Pokud nevíte, jak formulovat požadavek, můžete využít bezplatnou konzultaci. Pošlete nám všechny informace a my vám pomůžeme přijít na to.

  Nemovitosti v Praze a ČR
  SLUŽBY
  Všechna práva vyhrazena. 2012–2024 ©