MReality

Nemovitosti v Itálii


V Itálii snadno najdete ubytování v prestižních světových letoviscích, na nejkrásnějších horských jezerech nebo mezi vinicemi. Rozpětí cen nemovitostí v Itálii je také široké – od dostupných až po nebetyčné. V každém případě jsou nemovitosti v Itálii (jak od developera, tak elitní nabídky majitelů) zajímavou a výnosnou investicí.

Vzhledem k tomu, že stále více klientů poptává nemovitosti v zahraničí, rozšířili jsme naši nabídku o nemovitosti v Itálii, která je jasným lídrem v prodeji nemovitostí v zahraničí.

Výhody investování v Itálii

neustále vysoká poptávka
pravidelný příjem
lokalita a klima
1+kk od 25 000 eur
Je výhodné investovat do nemovitostí v Itálii? Ano.
Investice do bytů v Itálii je samozřejmě zisková, protože může přinést dobrý pravidelný příjem, zejména pokud plánujete bydlení pronajímat.

Pro ty, kteří se ještě příliš neorientují v cenách bytů a vil po celé Itálii, je před výběrem domu lepší zjistit, jaké jsou přibližné náklady na metr čtvereční bydlení v různých regionech země.

Pro ty, kteří plánují investovat do dostupného bydlení, "Mreality" nabízí byty 1+kk a 2+kk v regionu Piemont s cenami od 25 000 do 50 000 eur.

Nabídka I/2023

Region Piemont se nachází v severozápadní části Itálie, která je známá svými vinařskými produkty a lyžařskými středisky, ležící v severozápadní části Itálie. Nachází se na úpatí hor: na jedné straně se tyčí Apeniny a na druhé straně majestátní Alpy. Piemont je jedním ze tří nejznámějších regionů Itálie.

Na západě sousedí oblast s Francií, na severu se Švýcarskem a regionem Valle d'Aosta, východními sousedy jsou Emilia-Romagna a Lombardie a na jihu a jihovýchodě - Ligurie.


Piemont je nádherný po celý rok.
Oblast Piemontu je nazývána muzeem kvůli velkému množství míst, o která mají turisté z celého světa velký zájem.

V zimě v Piemontu teplota s výjimkou vysočiny jen zřídka klesne pod nulu, v létě se drží v průměru kolem 21 stupňů. Mírné klima poskytuje mimořádně pohodlné životní podmínky, prakticky zde nefouká silný vítr a dlouhotrvající deště, počasí v Piemontu je docela předvídatelné a jen zřídka se prudce mění.

Máte zájem?

Kontaktujte nás!
Kontakty

Pracujeme pro vás každý den od 9:00 do 19:00. Zanechte žádost a specialista vás bude kontaktovat do 24 hodin.

Pokud nevíte, jak formulovat požadavek, můžete využít bezplatnou konzultaci. Pošlete nám všechny informace a my vám pomůžeme přijít na to.

Nemovitosti v Praze a ČR
SLUŽBY
Všechna práva vyhrazena. 2012–2023 ©